Про компанію

Скло в архітектурі – символ краси та моди, матеріал з допомогою якого можна вирішувати будь-які архітектурні і дизайнерські завдання, які стають доступними для цивілізації. Скло – це матеріал, який створює ефект ілюзії, є невидимою межею між реальністю і світом фантазії. Скло називають матеріалом ілюзій. З його допомогою можна створювати ефект легкості та вишуканості. Кожного разу архітектори застосовують все нові й нові властивості скла для досягнення незвичних архітектурних ефектів.

«Альтінг-груп» - це українська компанія, яка була створена в період стрімкого росту темпів будівництва та динамічного розвитку ринку світлопрозорих систем. Сферою діяльності Компанії є проектування і монтаж суцільноскляних конструкцій з безпечного гартованого скла підвищеної міцності. Ми здійснюємо: фасадне заскління (вітрини, вхідні групи торгових і бізнес центрів, автосалонів, банків, готелів, ресторанів, розважальних центрів, магазинів, бутіків і ін. ); розробляємо скляні конструкції сходів, підлоги та дашків; встановлення міжкімнатних дверей, перегородок та скляних душових кабін, скління шахт панорамних ліфтів.

Компанія надає повний спектор послуг з проектування, виготовлення та монтажу: виїзд спеціаліста по Україні, безкоштовні консультації конструктора, моделювання проекту, авторський нагляд, гарантійне обслуговування. Наша Компанія успішно працює на ринку України впродовж шести років. Досвід Компанії та технологічні можливості дозволяють виконувати масштабні замовлення. Ми втілюємо в життя найскладніші проекти провідних дизайнерів та архітекторів.